Kocham światło, bo to ono tworzy klimat na moich fotografiach plenerowych. Stąd też podczas sesji fotograficznych, staram się wykorzystać piękno naturalnego światła słonecznego. Nie da się zrobić dwóch takich samych zdjęć, gdy scenę kreuje światło naturalne. Tak samo jak nie da się zobaczyć dwóch identycznych fal morskich. I to jest piękne. Sielankowe klimaty polskich łąk, lasów, strumyków… to coś co bardzo lubię. Uważam, że nie trzeba jechać na „drugi koniec świata”, by znaleźć piękne, klimatyczne miejsca do zdjęć. Jednocześnie jestem też otwarty na innego typu sesje, np. miejskie lub związane z hobby Pary Młodej. Takie fotografie także możn…