Zorganizuj wymarzony ślub!
Warmińsko-mazurskie, Giżycko

Witajcie Kochani Nowożeńcy !
Jeżeli trafiliście na moją stronę, prawdopodobnie potrzebujecie pomocy przy orgaznizacji Waszego Dnia.
Wiem jak trudno jest wszystko zorganizować i dopiąć na ostatni guzik. Wiem, bo sama przez to przechodziłam! Czasu jest coraz mniej, a sprawy się piętrzą. Pozwólcie sobie pomóc. Ze mną o niczym nie zapomnicie i wszystko będzie tak, jak sobie to wymarzyliście.
Zapraszam Was na spotkanie, na którym poznamy się i luźno porozmawiamy o Was. Chciałabym Was poznać by móc doradzić Wam najlepsze rozwiązania.
Posiadam liczne kontakty w branży weselnej – stąd pewność, że będziecie mieli wymarzonego fotografa, operatora kamery czy też zespół lub dj-a. Nie macie Sali na wesele? A może marzy Wam się przyjęcie w plenerze? To wszystko jest do zrobienia.
Makijażystka nie ma wolnego terminu? Złamał się paznokieć? Pan młody nie ma jeszcze butów? A może suknia ślubna potrzebuje poprawki, a Ty nie masz zaufanej krawcowej?
Jeżeli na któreś pytanie odpowiedzieliście twierdząco – jest na to rozwiązanie!

W mojej ofercie znajdziecie kilka pakietów, dzięki czemu dobierzecie coś, co będzie odpowiednie dla Was. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz innych imprez.