Dwoje fotografów, dwa spojrzenia na Wasz ślub
Zachodniopomorskie, Koszalin

Z nutą ekstrawagancji, aby nie wiało nudą. A do tego profesjonalnie i rzetelnie. Jedyną rzeczą do której będziecie wracali po latach to zdjęcia - warto aby były ciekawe.
Naszym atutem jest połączenie doświadczenia reporterskiego i studyjnego oraz praca w duecie. Co to daje? Reporterka - staramy się, aby na zdjęciach coś się działo, studio - zauważamy szczegóły i kompozycję. Fotografując w dwie osoby jesteśmy w stanie pokazywać jednocześnie emocje pary młodej, a także rodziców i gości.
Spotykamy się z Parą Młodą, aby dopasować ofertę do ich potrzeb. Chcemy poznać Wasze zainteresowania, aby zaplanować z Wami ciekawy plener, a i na samej uroczystości chcemy, abyście w naszym towarzystwie czuli się dobrze.
Fotografia ślubna wiąże się z dużą odpowiedzialnością, by ten wyjątkowy dzień został jak najlepiej uchwycony i zachował na wiele lat swoją magię. Staramy się dokumentować chwile, emocje, radość i łzy. Reportaż ślubny, który oferujemy opowiada historię o Parze Młodej i niezwykłej atmosferze, która towarzyszy temu dniu. Chcemy aby nasze dwa spojrzenia, dwa podejścia, zaowocowały naprawdę wyjątkową pamiątką najpiękniejszych chwil.
Usługa standardowa zawiera:
- autorskie wykonanie zdjęć podczas przygotowań, ślubu i wesela, a także pleneru (cena oferty uzależniona od zakresu prac)
- obrobienie ok. 200 zdjęć
- przygotowanie płyty z pozostałymi zdjęciami
Na życzenie przygotowujemy fotoksiążkę !!!!, w której zdjęciami i tekstem opowiemy historię Waszego Dnia – ok. 200 zdjęć - nasz hit!
Na życzenie Par Młodych wprowadziliśmy też prezentację zdjęć z wesela na naszym blogu (usługa w pakiecie). Zdjęcia pojawiają się na blogu ślubnym około tygodnia po weselu. Tak więc na gorąco zarówno Para Młoda i goście weselni mogą zobaczyć jak się bawili. Strona blogu jest zabezpieczona hasłem tak, że tylko zainteresowani mają do tego dostęp.
Oferujemy też możliwość nakręcenia teledysku z wesela, gdzie przy ulubionej piosence zaprezentujemy Wasz ślub i wesele.
Jedyną rzeczą, do której będziecie wracali nawet po latach to zdjęcia - warto aby były ciekawe.
Pracujemy w całym kraju, a jak fantazja pozwoli to i za granicą.