Zespół Muzyczny RECK DANCE z Wyszkowa
Mazowieckie, Wyszków

Oferujemy Oprawę Muzyczną:
*Przyjęć weselnych(poprawiny)
*Studniówek
* Bali Sylwestrowych i Andrzejkowych
*Imprezy plenerowe
oraz wszystkie inne Imprezy Okolicznościowe.

Członkowie zespołu;
Kasia - wokal,tamburyn
Wojtek - wokal,gitara,instr.klawiszowe
Tomek -wokal,instrumenty klawiszowe
Andrzej - Saksofon

*Oferujemy Państwu szeroki, różnorodny repertuar utworów, dobieranych w zależności od typu imprezy i gustów. Gramy różnego rodzaju gatunki muzyczne: reagge, pop, pop rock, disco, disco polo, tanga , walce, oberki, biesiada, muzyka od lat 60 aż do najnowszych hitów. Nieustannie nasz repertuar poddajemy aktualizacji. W trakcie imprezy potrafimy się do Państwa doskonale dopasować, zważając przy tym na to, przy czym najlepiej bawią się goście.
*Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem aby każdy usłyszał i poczuł bit! jak i super oświetleniem aby stworzyć imprezowy klimat sali. Prowadzimy zabawy oczepinowe oraz biesiadujemy z gośćmi za stołami akompaniując przy tym na akordeonie i tamburynie podczas przyjęć weselnych!!! Zawsze staramy się sprawić, by zaproszeni goście długo wspominali Waszą wyjątkową imprezę.

Cenisz sobie jakość? Chcesz się świetnie bawić? Lubisz posłuchać różnorodnej muzyki wykonywanej z pasją i zaangażowaniem? Potrzebujesz kogoś, kto z uśmiechem, ale i z klasą poprowadzi imprezę? Zaufaj nam i wybierz nas na Twój zespół muzyczny.