Zespół Sweet Night - gwarancja udanej imprezy !!!
Świętokrzyskie, Kielce

Sweet Night to czteroosobowy zespół muzyczny grający ze sobą od kilku lat. Tworzy go grupa młodych, a zarazem doświadczonych muzyków mająca na swoim koncie setki imprez muzycznych (wesela, studniówki, bale firmowe, festyny, dancingi, bale sylwestrowe).

Wykonujemy piosenki z różnych gatunków i okresów muzycznych: od przebojów z lat 70, 80, 90-tych po największe współczesne, taneczne hity znane z największych rozgłośni radiowych. Jesteśmy w stanie „rozkręcić” każdą imprezę – nie tylko weselną. Gwarantujemy udaną zabawę zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Śpiewamy w języku polskim, angielskim, rosyjskim i włoskim. Dbamy także o dobre brzmienie zespołu, używając profesjonalnych instrumentów oraz wysokiej klasy nagłośnienia i oświetlenia. Zapraszamy do działów „posłuchaj” i „zobacz” gdzie mogą Państwo posłuchać oraz obejrzeć fragmenty muzyczne w naszym wykonaniu.
Imprezy prowadzimy z humorem, taktem i kulturą, dostosowując się do panującej na nich atmosfery.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełniać wszelkie wymagania naszych klientów. Każde zlecenie poprzedzone jest szczegółowymi konsultacjami oraz ustaleniem scenariusza imprezy.

Gramy głównie na terenie województw; mazowieckiego oraz świętokrzyskiego, ale dojeżdżamy również w dowolne miejsca w kraju i za granicą.

Skład zespołu:
Marzena – wokal
Łukasz – instr. klawiszowe, akordeon, wokal
Adam – instr. klawiszowe, puzon, git. bas. wokal
Rafał – gitara, wokal
Życzymy miłego „zwiedzania” naszej strony i mamy nadzieję, że to właśnie my zagramy na Państwa imprezie.