Wideofilmowanie i Fotografia Ślubów - Wrocław (DOLNY ŚLĄSK)
Dolnośląskie, Wrocław

Produkcją video i fotografią wesel, ślubów zajmujemy się od wielu lat. Naszym celem jest rzetelność, kreatywność, zadowolenie klienta i uzyskanie filmu, zdjęć w najlepszej jakości, które będą się podobały Młodej Parze i z chęcią będą niejednokrotnie do nich wracać. Mając na uwadze nastrój, dostojeństwo i charakter takiej uroczystości zachowujemy maksimum profesjonalizmu aby oddać te emocje i niezapomniane chwile w nagraniach i fotografiach. Wszystkie uroczystości rejestrowane są minimum dwiema profesjonalnymi kamerami HD, zdjęcia robione są przez dwóch fotografów, co pozwala na pokazanie najdrobniejszych szczegółów w fotografiach i nadaje filmowi dynamiki dzięki dwóm operatorom kamer.

W cenę 1600 zł. wliczone są opcje:

2 Operatorów
Czołówka
„Chwila wspomnień” (m.in. animacja zdjęć z dzieciństwa)
Przygotowania
Błogosławieństwo
U.S.C. lub kościół
Wyprowadzenie z domu, droga do kościoła i do miejsca wesela
Dodatkowa kamera np. w samochodzie
Ujęcia z kamery aktywnie stabilizowanej typu dji OSMO
Ujęcia z drona
Dźwięk wysokiej jakości
Teledysk
plener tego samego dnia
rejestracja video do godziny 2 w nocy

Czas trwania filmu do 240 min. Dostarczamy na 2x DVD lub 1x Blu-ray oraz 1x pendrive w eleganckim welurowym etui.

Dodatkowo w naszych realizacjach korzystamy z kamery latającej (DRON) dzięki czemu np. ujęcia z pleneru weselnego będą niezapomnianą przygodą a kadry kościoła oraz miejscowości (DOM RODZINNY) Pary Młodej z lotu ptaka zapadną na długo w pamięci.

Ponadto na życzenie umieszczamy „małą kamerę” w samochodzie lub innym pojeździe, która rejestruje ujęcia w momencie przemieszczania się Pary Młodej np. droga do kościoła, miejsca uroczystości.

Równie ważnym aspektem naszych realizacji filmowych jest dźwięk, dlatego też korzystamy z zewnętrznego rejestratora audio, który podłączamy do nagłośnienia kościelnego. Dzięki czemu rejestrowany dźwięk jest czysty i wyraźny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można zapoznać się ze szczegółowym cennikiem oraz zobaczyć filmy z naszych realizacji.