REBEL RECORDS WIDEOFILMOWANIE FOTOGRAFIA DRON 4K
Pomorskie, Wejherowo

Wybierając kamerzystę ślubnego często zwracamy uwagę nie tylko na koszt. Coraz częściej młode pary wymagają filmowca, który będzie nagrywał najwyższej jakości sprzętem, a przy okazji stworzy film, który będzie oryginalny i wyjątkowy. Pamiętacie te wszystkie filmy ślubne z dawnych lat? Oglądając je często przewijaliśmy momenty, kiedy ludzie składają życzenia albo kiedy goście weselni siadają do stołów i konsumują posiłek. Można powiedzieć, że teraz ja robię to za Was. Oczywiście wiadomo, że składanie życzeń powinno się raczej znaleźć na filmie, ale obecnie widzimy je w wersji przyspieszonej i z muzyczką w tle. Nagrywam mniej ujęć przy stole, a więcej w czasie zabaw i tańców. To niewątpliwie wpływa na przyjemność oglądania takich nagrań. Dzięki temu filmy nie trwają już 4 czy 5 godzin, a maksymalnie 2 godziny.
Młode pary poszukują kamerzysty ślubnego, który nie tylko nagra film, ale także sprawi, że będzie on tworzył spójną całość. Szukają przede wszystkim pomysłowych filmowców, którzy nie boją się przedstawiać swojej wizji, których pomysły są oryginalne i nietypowe. Jeśli szukasz takiego kamerzysty ślubnego sprawdź moją ofertę.
Nie ma dwóch takich samych uroczystości ślubnych, dlatego też moja oferta jest bardzo elastyczna. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Filmuje oraz fotografuję zgodnie z aktualnymi trendami. Mam ciekawe pomysły. Wprowadzam luźny, bezstresowy klimat współpracy nie zapominając jednocześnie o odpowiednim zachowaniu podczas uroczystości.

Obraz rejestrowany jest przy użyciu najnowszej kamery firmy Panasonic AG-UX90 o rozdzielczości zapisu 4K oraz ujęcia lotnicze z DRONA PHANTOM 3 STANDARD. Obraz stabilizowany przy użyciu statywów i stabilizatorów naramiennych

W ofercie: TRADYCYJNY FILM, REPORTAŻ ŚLUBNY, PLENER, POPRAWINY, POLTERABENT, PODZIĘKOWANIA, WARIANT MINI

TRADYCYJNY FILM - w treści przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele do oczepin- format DVD lub plik mp4 HD (czas trwania do 120 min. lub do 60 min.)

REPORTAŻ ŚLUBNY - skrót uroczystości weselnych w formie reportażu w treści: przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele do oczepin - format DVD lub plik mp4 HD (czas trwania od 40-60 min.)

Do obu w/w wariantów dołączony jest również:
-Skrót w formie wideoklipu mp4 FullHD (czas trwania 4-6 min.)

- Kopia filmu w formie DVD lub w formie pliku mp4 HD

-Wideoklip z ścianki gości w formie pliku mp4 FullHD

-Dodatkowe kopie filmu w formie DVD dla rodziców do uzgodnienia.

W OFERCIE RÓWNIEŻ ATRAKCJE WESELNE NP:

ŚCIANKA GOŚCI - Chętni Goście Weselni podchodzą do specjalnie przygotowanej ścianki gdzie zostaną sfilmowane ich „skargi”, „zażalenia”, odnośnie zabawy weselnej oraz rady, życzenia itp. dla Pary Młodej. Wszystkie wypowiedzi i te humorystyczne, żartobliwe jak i te poważne w formie wideoklipu mp4 FullHD.

FUNNY WALL - Po prostu Goście Weselni stają przed kamerą z tyloma tylko gadżetami i rekwizytami do dobrej zabawy, ile potrzeba i się wygłupiają. Z wygłupów powstanie wideoklip mp4 FullHD. FOTOBUDKA TO NUDA!

KSIĘGA GOŚCI, PAMIĄTKI DLA GOŚCI

Zapytaj o szczegółową ofertę

W ofercie również usługi fotograficzne Zdjęcia wykonane aparatem -lustrzanką cyfrową firmy Canon. Szczegóły ustalane są indywidualne.

CZAS REALIZACJI ZLECENIA DO DWÓCH TYGODNI

Filmuję również wszystkiego typu imprezki: studniówki, bale, chrzciny, pierwsze komunie święte, urodziny itp.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Gwarantuje ochronę danych osobowych oraz wizerunku, punkt w umowie. Nie publikuję oraz nie prezentuję osobą trzecim materiałów z uroczystości bez pisemnej zgody zleceniodawców.

telefon

692 478 185

strona

weselezklasa.pl/rebel-records

facebook

facebook.com/REBEL-Records-513034028852640/?ref=bookmarks

Kontaktując się, pamiętaj aby powołać się na nasz serwis

Średnia opinii: 0,00 (0 oddane głosy)

DODAJ OPINĘ

Moja ocena: