REBEL RECORDS WIDEOFILMOWANIE FOTOGRAFIA DRON 4K
Pomorskie, Wejherowo

Już po zaręczynach. Data ślubu ustalona, sala i kościół też, a co z filmem z Waszego wesela...? Chcecie, by film z Waszego wesela był dynamicznie i ciekawie zmontowany, bez zbędnych dłużyzn? Chcecie aby film ten oddawał klimat Waszego wesela? Chcecie aby Wasz film przedstawiał Waszą indywidualną historię? I w końcu, czy chcecie aby inni zazdrościli Wam Waszego filmu?.-) To rozważcie moją ofertę. Wysłanie zapytania o ofertę do niczego nie zobowiązuję, a może ułatwić skonkretyzowanie Waszych oczekiwań. Moje doświadczenie nauczyło mnie, że nie ma dwóch takich samych uroczystości ślubnych, dlatego też do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie z jednakową pasją i zaangażowaniem. Filmuje oraz fotografuję zgodnie z aktualnymi trendami. Mam ciekawe pomysły. Wprowadzam luźny, bezstresowy klimat współpracy nie zapominając jednocześnie o odpowiednim zachowaniu podczas uroczystości.


Obraz rejestrowany jest przy użyciu najnowszej kamery firmy Panasonic AG-UX90 o rozdzielczości zapisu 4K oraz ujęcia lotnicze z DRONA PHANTOM 3 STANDARD dodatkowo ujęcia z kamery sportowej REDLAF SJ8000. Obraz stabilizowany przy użyciu statywów i stabilizatorów naramiennych.
Posiadam projektor multimedialny ART z2001 oraz przenośny ekran projekcyjny ze statywem 4Word08445 do prezentacji na sali weselnej np. podziękowań dla rodziców.

W ofercie:
TRADYCYJNY FILM // REPORTAŻ ŚLUBNY // SHORT MOVIE // FAST&FASTER; // PLENER // PODZIĘKOWANIA // WIDEO ZAPROSZENIA // WARIANT MINI // WARIANT MINI PLUS // TELEDYSK ŚLUBNY

- ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ I CENĘ-

Do w/w wariantów w cenie dołączony jest również:

-Skrót z całości uroczystości w formie wideoklipu mp4 FullHD (czas trwania 4-6 min.)

- Kopia filmu formie pliku mp4 FullHD na dodatkowym okolicznościowym pendrive

-Wideoklip ze ŚCIANKI GOŚCI w formie pliku mp4 FullHD

-opcja kopie filmu w formie DVD do uzgodnienia.

W OFERCIE RÓWNIEŻ ATRAKCJE WESELNE NP:

ŚCIANKA GOŚCI - ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

FUNNY WALL - ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ I CENĘ

WSPOMINKI - ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I CENĘ

W ofercie również usługi fotograficzne Zdjęcia wykonane aparatem -lustrzanką cyfrową firmy Canon. Szczegóły ustalane są indywidualne.

CZAS REALIZACJI ZLECENIA DO DWÓCH TYGODNI

Filmuję również wszystkiego typu imprezki: studniówki, bale, chrzciny, pierwsze komunie święte, urodziny itp.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Wszystkim dotychczasowym Parą dziękuje za zaufanie którym mnie obdarzyliście.
A wszystkie Pary aktualnie poszukujące kamerzysty zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Gwarantuje ochronę danych osobowych oraz wizerunku, punkt w umowie. Nie publikuję oraz nie prezentuję osobą trzecim materiałów z uroczystości bez pisemnej zgody zleceniodawców.