Pokaz iluzji - magiczne chwile
Mazowieckie, Warszawa

Hej :)

Najprawdopodobniej jesteś tutaj bo szukasz czegoś wyjątkowego na Twoje wesele. Czegoś co odróżni je od wszystkich innych. Czegoś co sprawi że w ten wyjątkowy wieczór przeżyjecie wspólnie jeszcze więcej magicznych chwil. Zapraszając mnie na swoje wesele wszystkie te (oraz inne) warunki zostaną spełnione.

Iluzją zajmuję się już od ponad 4 lat. Miałem okazję w tym czasie występować w takich miejscach jak Casinos Poland we Wrocławiu, dwór Artusa w Toruniu, event Alior Banku, hotelach w całej Polsce oraz przede wszystkim na weselach. Dzięki temu nauczyłem się występować w każdych warunkach oraz przedstawiać iluzję w wyjątkowy i zabawny sposób.

Przez cały ten czas przygotowywałem specjalny pokaz na wesela, który teraz jest gotowy. Dzięki temu zarówno Wy jak i Wasi goście będziecie mieli okazję przeżyć coś niezwykłego co jeszcze długo po pokazie będzie tematem do rozmów. Do tego na koniec przygotowałem coś specjalnego - efekt z magicznym prezentem dla Was, który niewątpliwie zaskoczy wszystkich a Wam będzie przypominał o tym pięknym dniu.

Oprócz pokazu w formule stand-up (na scenie lub w dowolnym innym miejscu) oferuję również mniejsze pokazy w formule close-up. Close-up tym się różni od stand-up, że Wy oraz Wasi goście będziecie widzieli całą magię dosłownie kilkanaście centymetrów od Waszych oczu a do tego wszystkiego możecie dotknąć a nawet sami spróbować swoich sił jako iluzjonista.

Mieszkam w Warszawie, ale występuję na terenie całej Polski

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości śmiało dzwońcie pod mój numer 792 862 046 lub piszcie maile na adres kontakt@iluzjonistadamian.pl, odpowiem na wszystkie Wasze pytania

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do współpracy :)