Fotografia ślubna
Kujawsko-pomorskie, Inowrocław

Cześć:) nazywamy się Cute Story Fotografia i w fotografii reportażowej zawsze działamy na cztery ręce i dwie pary oczu:) A co za tym idzie również na dwa aparaty. Daje to szersze perspektywy - urozmaicone kadry, więcej emocji uwiecznionych na zdjęciach.
Podczas fotografowania Dnia Ślubu staramy się być jak najmniej widoczni. Efektem jest "łapanie" naturalnych emocji, pięknych chwil.

Zawsze jesteśmy elastyczni pod względem czasu naszej pracy. Dla jednych Par Dzień ślubu zaczyna się już od wczesno porannych
przygotowań w domu, salonie fryzjerskim czy kosmetycznym, a dla innych fotograf powinien pojawić się dopiero w kościele.
Lubimy rozmawiać z Wami o wszystkich szczegółach ich Wielkiego Dnia. Lubimy też dać się poznać:) Współpraca staje się wtedy łatwiejsza, przyjemniejsza i praktycznie pozbawiona stresu czy niepewności.
Uwielbiamy miękkość kadrów, naturalne kolory i edycję, której nie widać na pierwszy rzut oka. Zwracamy uwagę na detale, które często są symbolami dnia ślubu, zwracając przy tym uwagę na połączenie kolorów, faktury materiałów.


Chętnie przedstawimy Wam naszą ofertę na wykonanie reportażu, sesję plenerową czy narzeczeńską. Służymy też radą i pomocą w tworzeniu nastroju, oryginalnych urozmaiceń zabawy weselnej. Pomysłów nam nie brakuje!
Dotrzemy w każde miejsce z naszą wielką misją - pragniemy, aby dzień Waszego ślubu można było zobaczyć na zdjęciach z naszego reportażu i niemal poczuć klimat tego cudownego dnia!