Fotografia ślubna - w cenie usługi 2 fotografów, prezentacje HD
Lubuskie, Zielona Góra

Każde zlecenie ślubne stanowi dla nas nowe wyzwanie i daje możliwość wykorzystania nowych pomysłów i aranżacji. Zdjęcia wykonane przez dwóch fotografów dają możliwość uchwycenia różnych ujęć z dwóch perspektyw. Pracując w duecie ma się większą pewność, że zdjęcia będą bardziej różnorodne i niepowtarzalne.
Wykonujemy sesje plenerowe, narzeczeńskie a w dniu ślubu towarzyszymy Państwu od przygotowań do oczepin, na sesję zapraszamy w inny dzień. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy Canon ( szeroka klatka) stosujemy zestawy jasnych obiektywów.
-W ramach usługi otrzymujecie Państwo na płycie DVD lub ozdobnym pendrive 300-600 przygotowanych zdjęć w wysokiej rozdzielczości z przeznaczeniem do druku lub umieszczenia w foto książce, wszystkie materiały ze ślubu w estetycznych ozdobnych opakowaniach. Do wyboru Foto albumy. Dynamiczna prezentacja multimedialna HD, z podkładem muzycznym ( dowolnym lub wybranym przez Parę Młodą) Wszystkie slajdy są zsynchro­nizowane z podkładem muzycznym, połączone w całość. Pakiet standard zawiera:
-Zdjęcia z przygotowań –
-Zdjęcia z ceremonii zaślubin
-Zdjęcia po ceremonii – składanie życzeń, indywidualne zdjęcia gości z Parą Młodą
-Grupowe zdjęcie z gośćmi
-Fotografowanie na weselu do godziny 1:00
-Sesja plenerowa – w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie
- 50 zdjęć wywołanych na papierze błyszczącym lub matowym* w ozdobnym foto albumie
-400 -700 zdjęć w formie elektronicznej przygotowanych w programie graficznym, wykonywanych przez dwóch fotografów, (przygotowania, ślub, wesele do oczepin, plener w tym samym lub innym dniu) ,
- na życzenie foto -książka lub tradycyjny Foto album
- prezentacja multimedialna HD
Posiadamy aktualne uprawnienia kurii biskupiej do fotografowania w obiektach sakralnych. Różnorodne pakiety cenowe.