Familijne Wesele Śląsk - Dj i Wodzirej'ka
Śląskie, Katowice

Familijne Wesele to rodzinna pasja. To mąż i żona, którzy uwielbiają razem współpracować oraz rozbawiać gości w tak ważnym dniu jak uroczystość weselna.
Nasza oferta jest dopasowana do Państwa Młodych. Dostaniecie od nas:
- odpowiednio dobraną muzykę (lata 60' 70' 80' 90', przeboje polskie i zagraniczne, muzyka dance, pop, disco, przyśpiewki weselne, największe hity minionych lat a także nowości z list przebojów). Muzykę przygotowujemy nie poprzez ustalenie playlisty, ale na bieżąco analizujemy co się dzieje na parkiecie i w zakresie ustalonym przez Młodą Parę dostosujemy utwory pod bawiących się gości,
- profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy,
- bajeczne oświetlenie sceniczne a także doświetlenie sali w kolorze przewodnim wesela,
- zabawy ze smakiem i humorem,
- gadżety, które pomogą przy rozbawieniu gościu oraz zrobieniu niezapomnianych zdjęć, które zawsze będą wywoływać nawet po paru latach uśmiech, przywołując wspomnienia tamtego dania.

Nigdy nie narzucamy swoich warunków co do przebiegu wesela. Na wszystkie części składowe uroczystości macie stały wpływ, zarówno omawiając je przed weselem, ale także w jego trakcie. Jesteśmy elastyczni pod każdym względem i dostosowujemy się pod indywidualne potrzeby każdej Młodej Pary.

Zapraszamy na pierwsze niezobowiązujące Was spotkanie, w celu poznania nas oraz naszej oferty przygotowanej specjalnie dla Młodych par. Zapraszamy do kontaktu i współpracy :-)

Orientacyjna cena: 2500 PLN / 12 godzin

Koszt wesela omawiany jest podczas rozmowy telefonicznej lub na pierwszym niezobowiązującym spotkaniu. Na wpływ na pewno będzie miała data Waszego wesela (w sezonie, bądź poza sezonem), dzień tygodnia oraz odległość od Świętochłowic.