DJ KamTi - DJ/Wodzirej na Twoje Wesele
Śląskie, Gliwice


Polecam się jako DJ, Wodzirej, Konferansjer na Wasze wesele.
Moją zaletą bez wątpienia jest sympatyczna barwa głosu, bardzo dobry kontakt z publicznością, bogaty repertuar a także nowoczesny sprzęt nagłaśniający, doskonałe efekty świetlne i gwarancja dobrej zabawy.

Repertuar muzyczny oczywiście dostosowany jest każdorazowo pod gości bądź na życzenie Pary Młodej jak również i konkursy-zabawy oraz efekty takie jak:
+ Oświetlenie LED sali,
+ Ciężki Dym (taniec w obłokach)
+ Bańki Mydlane itp.

Jeśli chodzi o cennik to 12 godzin kosztuje 2000zł i w tym (prowadzenie wesela od powitania pary młodej po prowadzenie konkursów i zabaw, oprawa muzyczna, efekty wizualne zamocowane na specjalnej rampie) dym lekki oraz podświetlane wyrzutnie dymne.

Moje doświadczenie zdobyte w branży muzycznej z pewnością pozwoli mi sprawić aby Wasze wesele było udane a goście się świetnie bawili. W przypadku prowadzenia dwudniowego wesela rabat na poprawiny.
Zapraszam!

telefon

662 746 116

facebook

facebook.com/djkamti

Kontaktując się, pamiętaj aby powołać się na nasz serwis

Średnia opinii: 4,00 (1 oddane głosy)

DODAJ OPINĘ

Moja ocena:

Współpraca z DJ KamTi od początku przebiegała w miłej atmosferze i z dużym profesjonalizmem. Pan Kamil już na pierwszym spotkaniu przedstawił sporą ofertę, ale także był otwarty na wszelkie propozycje z naszej strony. Wszystko co było ustalone zostało bezpiecznie zapisane tak, że na spotkaniu przed weselem - po prawie 2 latach - wszystko było jasne i nic nie trzeba było powtarzać.W dzień przyjęcia prowadzone zabawy bardzo podobały się gościom, a co najważniejsze były dostosowane do zachowania uczestników wesela i na wysokim poziomie. Widać było ogromne zaangażowanie DJa, który dopasowywał muzykę tak, aby jak największa liczba gości tańczyła i bawiła się na parkiecie.Wybór DJa na przyjęcie weselne zawsze jest niewiadomą jeśli nie uczestniczyło się na wcześniejszych zabawach. W przypadku DJa KamTi nikt nie powinien mieć żadnych obaw ze względu na duży profesjonalizm, sympatyczny charakter i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Szczerze polecamy wystawiając tą opinię!

Ania i Leszek